Kargo Hizmetlerimiz....

Firmamızın Türkiyede uluslararası ve yurt içi hizmet veren seçkin kargo firmalarıyla yapmış olduğu brokerlik anlaşmalarıyla Türkiyenin her yerine 24-48 saat arasında evrak ve paket gönderimi yapmaktadır.Teslimat ücretleri,paketlerinizin hacmine ve gideceği yere göre değişmektedir. Kargonuzu, yakın (200 km'ye kadar) ve kısa (201-600 km arası) mesafelere 24 saat içinde; orta (601-1000 km arası) ve uzun (1000 km'den yukarı) mesafelere ise 48 saat içinde teslim ediyoruz.Evraklarınız adresinizden teslim alınır,eğer isterseniz teslimat sonrası teslim edildi bilgileri tarafınıza sunulur.

TOPLU DAĞITIM.

MSM ANADOLU DAĞITIMIN mobil ekipleri gönderiniz olduğuna dair kaydı aldıktan bir saat sonra gönderilerinizi adresinizden ücretsiz olarak alır. Merkezimize ulaşan gönderiler,bilgisayar ortamında kayıt ve bölgesel ayrımlardan sonra dağıtıma hazır hale gelir

A-İMZALI DAĞITIM Gönderileriniz, adreste ,teslim alan kişinin ismi,telefonu ve imzası karşılığında teslim edilir .Teslimat bitiminde isteğinize bağlı olarak, gönderilerinizin teslimat raporları tarafınıza iletilir.İmza bilgileri istenildiğinde tarafınıza sunulmak üzere şirketimizce (1) yıl süreyle saklanır.Müşteri evde bulunmadığı takdirde,haber formu bırakılarak kendisiyle irtibata geçilir.Taşınan ve adreste tanınmayan gönderileriniz dağıtım süresi sonunda tarafınıza iade sebeplerini içeren bir raporla iletilir. İadeler için dağıtım süresi bitiminden 2 işgünü sonrasna kadar, yeni adrese yönlendirme yapılabilir, talimat girilebilir.Eğer evraklardan herhangi birinin istenilen adrese ulaşmadığı tespit edilirse,o gönderi için ücret alınmaz,ayrıca ücret kadar tazminat ödenir,evrak adrese tekrardan ücretsiz gönderilir.

B-POSTA KUTUSUNA DAĞITIM İmzasız dağıtımda evraklarınız müşterilerin posta kutularına bırakılmaktadır.Posta kutusuna bırakılan evrakların adrese ulastıgına daır kanıtlar(iski,dogalgaz,elektrık su sayac noları yada apartman sakınlerınden bırının ısmı)kuryelerımız tarafından alınmaktadır.Kanıtlar gerçeğe uygun görülmezse ücret alınmaz. ,Evraklar posta kutusu olmaması durumunda apartman girişine, işyerlerinde ise danışmaya veya güvenliğe bırakılır. Bu dağıtımın sonunda rapor verilmez fakat istenmesi durumunda yukarıda adı geçen kanıtlar tarafınıza sunulabilir. İadeler dağıtım sonunda tarafınıza sunulur,iadeler için yönlendirme ve talimat yapılmamaktadır.

C-ADRESSİZ BROŞÜR DAĞITIMI Firmamız bünyesinde adressiz olarak belirli bölgelerde broşür dağıtımıda yapılmaktadır.Bu dağıtımımızda seçmiş olduğunuz bölgede dağıtılan broşürlerin hangi sokakta hangi binaya kac adet bırakıldığı tarfınıza detaylı olarak rapor edilir.Dağıtım güvenliği için broşürlerin bırakıldıgı binadan elektrık su yada dogalgaz sayac numaraları alınır tarafınıza raporlanır